Tkanina bawełna wzory

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdarza się tak, że naszym Klientom podobają się wzory materiałów dostępnych w Makalele, ale nie są nadrukowane na takim, jakiego Państwo potrzebują. Właśnie dlatego część z wzorów powtarza się, za to na innych podłożach, tak jak tkanina bawełna wzory. Wszystko po to, byśmy mogli odpowiedzieć na najróżniejsze potrzeby.

Czym tkanina różni się od dzianiny?

Powtarzamy to często: tkaniny nie są tożsame z dzianinami. Pierwsza robiona jest z dwóch nici: wątku i osnowy, które są w odpowiedni sposób przeplatane. Na drugą za to potrzebna jest tylko jedna nić, która jest „dziana” w rządki i kolumienki zazębiających się oczek. Podstawowa różnica leży w elastyczności: tkanina jest sztywna, bardziej „mięsista”, dzianina – lekka i elastyczna. Każdą z nich wykorzystuje się do innego rodzaju wytworów. Tkaninę można szyć na dowolnej maszynie, nawet jednościegowej.

Co można uszyć z tkaniny bawełnianej we wzory?

Tkanina bawełniana nadaje się na wszelkie poważniejsze stroje: płaszcze, żakiety, spódnice z koła, sukienki, spodnie. Uszyjemy też z niej akcesoria do domu: pościele, zasłony, obrusy, lekkie pledy.

Bawełna we wzory w Makalele

Tkanina bawełniana we wzory z Makalele dostępna jest w wariantach kwiatowych, marynarskich, folkowych, owocowych i rysunkowych (te ostatnie polecamy zwłaszcza dla dzieci). Jej gramatura to 130 g, bele, z których jest odcinana mierzą 160 cm szerokości.

Przy każdym produkcie informujemy o sposobie jego pielęgnacji, zazwyczaj jednak zasady postępowania są następujące: tkaniny można prać najwyżej w 40 stopniach Celsjusza, prasować w 200. Nie należy jej wybielać ani suszyć chemicznie, suszyć za to trzeba w pozycji pionowej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie dostępnej tkaniny bawełnianej we wzory.

Tkanina bawełna wzory

Tkanina 100% bawełna liście palmy na czarnym tle druk cyfrowy Tkanina 100% bawełna liście palmy na czarnym tle druk cyfrowy
Producent: Polski
Cena:

20,00 zł

Cena regularna: 23,00 zł

Najniższa cena: 19,50 zł
0,5 m
zobacz więcej
  • promocja
Tkanina 100% bawełna samoloty retro Tkanina 100% bawełna samoloty retro
Producent: Polski
Cena:

18,00 zł

Cena regularna: 20,50 zł

Najniższa cena: 20,50 zł
0,5 m
zobacz więcej
  • promocja
Tkanina 100% bawełna wyścigówki Tkanina 100% bawełna wyścigówki
Producent: Polski
Cena:

18,00 zł

Cena regularna: 20,50 zł

Najniższa cena: 20,50 zł
0,5 m
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl