Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia - dopłata +5PLN, wymagane uzgodnienie.

 

Paypal

Adres konta: kontakt@makalele.pl - dopłata 3% wartości zamówienia

 

Przelewem online 

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl). Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl). W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta, sprzedający dokona zwrotu tym samym kanałem płatności.

 

Karty płatnicze:

Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl). W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl